XI NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dzisiaj świętujemy XI Niedzielę Zwykłą,

W naszej wspólnocie witamy ks. Grzegorza ALEKSANDROWICZA emerytowanego Proboszcza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Kutberta w Bedford, który wygłosi dla nas Słowo Boże.

• Dzisiaj kancelaria będzie nieczynna, zapraszam w tygodniu, po każdej Mszy Świętej.

• W środę, 16 czerwca o 18.00, Grupa św. o. Pio, będzie prowadzić Dzień Jedności w Modlitwie, za Kościół i cały świat. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

• ZAPISY DO PARAFII

Proszę o zapisywanie się do parafii przez formularz online: www.parafiabristol.uk --> zapisy do parafii

• Zapraszam do udziału w warsztatch o dialogu dla małżeństw. Najbliższe rekolekcje z warsztatami odbędą się:

25-27 czerwca 2021, w Honiton. Szczegóły i zapisy: www.spotkaniamalzenskie.org.uk

• MSZE ŚWIĘTE W NASZYM KOŚCIELE

wtorek, środa, czwartek, piątek: 19.00

ŚWIĘTOWANIE DNIA PAŃSKIEGO:

sobota: 19.00 niedziela: 10.00, 12.30, 15.00

• FINANSE

Taca z ostatniej niedzieli: £1279,50

Dziękuję za każdą ofiarę złożoną na utrzymanie parafii (opłacenie rachunków, spłata kredytu).

W ostatnim czasie udało nam się założyć nowy system elektryczny, który będzie zasilał kuchnię.

Jest to kolejny etap głębokiej modernizacji przestrzeni, która ma służyć do spotkań formacyjnych,

spotkań "przy kawie", toalet, rozmównicy itd.

Wszystko po to, byśmy czuli się w naszym kościele jak w domu i mieli się gdzie spotkać.

Wszystkie prace remontowe i modernizacyjne naszej parafii są realizowane z ofiar złożonych na tacę

i dzięki Waszemu zaangażowaniu.

Zachęchamy do wsparcia parafii poprzez przelew na konto parafialne: PCM Bristol, 30-94-57, 00616628

Zachęcamy do korzystania ze wsparcia w formie GIFTAID,

deklaracja do pobrania w kancelarii parafialnej. Przypominamy, że:

• raz podpisana deklaracja obowiązuje długi czas, jakiekolwiek zmiany nazwiska czy adresu należy zgłaszać do księdza jak również rezygnację z jakichkolwiek powodów (powód nie musi być argumentowany, wystarczy krótka notatka przekazana do biura parafii),

• nie trzeba deklarować kwoty, jest pełna dobrowolność, wysokość wpłaty może ulegać zmianom wedle upodobań, tak samo ich częstotliwość,

• preferowana częstotliwość regularnych wpłat w formie standing order - z rachunków bankowych - to raz na miesiąc (ułatwia księgowanie), ale obowiązuje tu pełna dobrowolność (tydzień, miesiąc, kwartał -do wyboru na formularzu)

• jeśli datki przekazane są na tacę (kwota dowolna) powinny być one umieszczone w zaklejonej kopercie z podanymi danymi osobowymi, adresem, datą i wyszczególnioną kwotą,

• podajemy to samo imię na deklaracji jak i na kopercie, czy na poleceniu przelewu w banku, żeby była jasność kto jest płatnikiem,

• druk wypełniamy czytelnym pismem,

• jeżeli podczas pandemii ktoś dokonał wpłat na konto parafii, można po wypełnieniu deklaracji uznać to za datek w formie gift aid a tym samym pozyskać dodatkowe 25% od tej kwoty dla parafii (ma moc działania wstecz).

• Parafia w czasie COVID19.

W kościele Anglii możliwy jest udział w Eucharystii przy zachowaniu restrykcji sanitarnych:

1. Wchodząc i wychodząc z kościoła pamiętajmy o zachowaniu społecznego dystansu.

2. Wchodząc do kościoła dezynfekujemy ręce.

3. Twarz zakrywamy obowiązkowo maseczką. Z tego obowiązku zwolnione są dzieci do 11 roku życia oraz osoby, które są zwolnione z tego obowiązku ze względów medycznych.

4. W kościele, jak i na zewnątrz nie spotykamy się z innymi osobami, które nie należą do naszego domowstwa.

Więcej informacji odnośnie zasad sanitarnych w czasie pandemii można znaleźć tutaj:

​​Kochani Parafianie i Goście,

życzę Wam Błogosławionej Niedzieli i Dobrego Tygodnia.