Niedziela Chrystusa Króla

• Dzisiaj świętujemy Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień rozpoczynamy Adwent - radosny czas oczekiwania na Narodzenie Pańskie. Roraty w naszej parafii wtorek, środa, czwartek i piątek o 19.00.

• MSZE ŚWIĘTE W NASZYM KOŚCIELE

wtorek, środa, czwartek, piątek: 19.00

ŚWIĘTOWANIE DNIA PAŃSKIEGO:

sobota: 19.00 niedziela: 10.00, 12.30, 15.00

• U drzwi Kościoła możemy nabyć dekoracje świąteczne wykonane przez harcerstwo. Cały dochód przeznaczony jest na funkcjonowanie harcerstwa.

• 23 listopada we wtorek zapraszamy na modlitwę z grupą św. O. Pio. Rozpoczynamy różańcem o godzinie 18.00

• Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkania:  3 XII, 10 XII, 17XII o 19.00.

• Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej w Bristolu.

4. Katecheza odbędzie się w sobotę: 27.11.2021: 13:30 (grupa 1) 14:30 (grupa 2)

• Od 19 lipca zmieniły się wytyczne uczestnictwa we Mszy świętej w związku z COVID 19. Zostały zniesione dystanse i nakrycia twarzy nie są już nakazane. Dbajmy o siebie nawzajem, a szczególnie o starszych i bezbronnych.

• ZAPISY DO PARAFII

Proszę o zapisywanie się do parafii przez formularz online: www.parafiabristol.uk --> zapisy do parafii

• FINANSE

Taca z ostatniej niedzieli: £1120

Dziękuję za każdą ofiarę złożoną na utrzymanie parafii (opłacenie rachunków, spłata kredytu).

Wszystko po to, byśmy czuli się w naszym kościele jak w domu i mieli się gdzie spotkać.

Wszystkie prace remontowe i modernizacyjne naszej parafii są realizowane z ofiar złożonych na tacę

i dzięki Waszemu zaangażowaniu.

Zachęchamy do wsparcia parafii poprzez przelew na konto parafialne: PCM Bristol, 30-94-57, 00616628

Zachęcamy do korzystania ze wsparcia w formie GIFTAID,

deklaracja do pobrania w kancelarii parafialnej. Przypominamy, że:

• raz podpisana deklaracja obowiązuje długi czas, jakiekolwiek zmiany nazwiska czy adresu należy zgłaszać do księdza jak również rezygnację z jakichkolwiek powodów (powód nie musi być argumentowany, wystarczy krótka notatka przekazana do biura parafii),

• nie trzeba deklarować kwoty, jest pełna dobrowolność, wysokość wpłaty może ulegać zmianom wedle upodobań, tak samo ich częstotliwość,

• preferowana częstotliwość regularnych wpłat w formie standing order - z rachunków bankowych - to raz na miesiąc (ułatwia księgowanie), ale obowiązuje tu pełna dobrowolność (tydzień, miesiąc, kwartał -do wyboru na formularzu)

• jeśli datki przekazane są na tacę (kwota dowolna) powinny być one umieszczone w zaklejonej kopercie z podanymi danymi osobowymi, adresem, datą i wyszczególnioną kwotą,

• podajemy to samo imię na deklaracji jak i na kopercie, czy na poleceniu przelewu w banku, żeby była jasność kto jest płatnikiem,

• druk wypełniamy czytelnym pismem,

• jeżeli podczas pandemii ktoś dokonał wpłat na konto parafii, można po wypełnieniu deklaracji uznać to za datek w formie gift aid a tym samym pozyskać dodatkowe 25% od tej kwoty dla parafii (ma moc działania wstecz).

• Parafia w czasie COVID19.

Informacje odnośnie zasad sanitarnych w czasie pandemii można znaleźć tutaj:

​​Kochani Parafianie i Goście,

życzę Wam Błogosławionej Niedzieli i Dobrego Tygodnia.