XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dzisiaj świętujemy XXV Niedzielę Zwykłą.

• MSZE ŚWIĘTE W NASZYM KOŚCIELE

wtorek, środa, czwartek, piątek: 19.00

ŚWIĘTOWANIE DNIA PAŃSKIEGO:

sobota: 19.00 niedziela: 10.00, 12.30, 15.00

• Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej w Bristolu.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się 2 października o 14:00 w Kościele.

• W środę 22 września, zapraszamy na czuwanie Grupy Modlitwy Ojca Pio. 18:00 Różaniec, 19:00 Eucharystia.

• W dniach 1-3 października odbędzie się Kurs Przedmałżeński.

1 października - piątek - 19:30 -

Katecheza - Po co sakrament małżeńśtwa skoro jest miłość? (Teologia sakramentu, zagadnienia prawne)

​2 października - sobota - 16:00

Warsztaty o dialogu. (Zajęcia warsztatowe o sztuce dialogu i komunikacji prowadzone przez animatorów)

3 października - niedziela - 15:00

Eucharystia z modlitwą za narzeczonych. Po Eucharystii spotkanie z Poradni życia rodzinnego.

Kurs odbywa się stacjonarnie w kościele parafialnym Matki Bożej Ostrobramskiej,

zapisy przez email: parafiabristol@gmail.com

sugerowana donacja: £50/para

• 2 października odbędą się warsztaty o dialogu. Start godzina 16:00.

• Zmarła nasza Parafianka śp. Balbina KUCHARCZYK, jej pogrzeb odbędzie się w naszym Kościele w środę (13 października) o godzinie 10.00.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

• Od 19 lipca zmieniły się wytyczne uczestnictwa we Mszy świętej w związku z COVID 19. Zostały zniesione dystanse i nakrycia twarzy nie są już nakazane. Dbajmy o siebie nawzajem, a szczególnie o starszych i bezbronnych.

• ZAPISY DO PARAFII

Proszę o zapisywanie się do parafii przez formularz online: www.parafiabristol.uk --> zapisy do parafii

• FINANSE

Taca z ostatniej niedzieli: £1180

Dziękuję za każdą ofiarę złożoną na utrzymanie parafii (opłacenie rachunków, spłata kredytu).

W salce bocznej, jest już aktywna transmisja Mszy świętej na 82" telewizorze. Miejsce to jest szczególnie pomocne, dla rodzin z małymi dziećmi. Wszystkim osobom, dzięki którym funkcjonuje ta transmisja - dziękuję!

Możemy również cieszyć się obrazem z nowej kamery, która usprawnia transmisję online Eucharystii z naszego kościoła.

Wszystko po to, byśmy czuli się w naszym kościele jak w domu i mieli się gdzie spotkać.

Wszystkie prace remontowe i modernizacyjne naszej parafii są realizowane z ofiar złożonych na tacę

i dzięki Waszemu zaangażowaniu.

Zachęchamy do wsparcia parafii poprzez przelew na konto parafialne: PCM Bristol, 30-94-57, 00616628

• Bristol City Council prosił by ogłosić, że:

Nasz lokalny NHS Program Szczepionkowy przeciwko Covid-19 prowadzi rozmowy z społecznościami na temat szczepienia oraz naszego serwisu szczepiennego. Nasza współpraca z lokalnymi społecznościami ma na celu zrozumieć jak i również służyć pomocą w kwestii udzielenia odpowiedzi na pytania w związku z szczepieniem przeciwko Covid-19.

Możesz wybrać sposób zaangażowania:

• wypełniając krótką ankietę (zajmie ci to mniej niż 5 minut), dzieląc się swymi myślami i odczuciami na temat szczepienia oraz usług szczepiennych https://www.surveymonkey.co.uk/r/2Y2QFL9

• wysyłając e-maila pod adres bnssg.massvaccination@nhs.net wyrażająca swa opinie, propozycje jak NHS mógłby ulepszyć swój serwis dla ciebie i twej społeczności.

Zachęcamy do korzystania ze wsparcia w formie GIFTAID,

deklaracja do pobrania w kancelarii parafialnej. Przypominamy, że:

• raz podpisana deklaracja obowiązuje długi czas, jakiekolwiek zmiany nazwiska czy adresu należy zgłaszać do księdza jak również rezygnację z jakichkolwiek powodów (powód nie musi być argumentowany, wystarczy krótka notatka przekazana do biura parafii),

• nie trzeba deklarować kwoty, jest pełna dobrowolność, wysokość wpłaty może ulegać zmianom wedle upodobań, tak samo ich częstotliwość,

• preferowana częstotliwość regularnych wpłat w formie standing order - z rachunków bankowych - to raz na miesiąc (ułatwia księgowanie), ale obowiązuje tu pełna dobrowolność (tydzień, miesiąc, kwartał -do wyboru na formularzu)

• jeśli datki przekazane są na tacę (kwota dowolna) powinny być one umieszczone w zaklejonej kopercie z podanymi danymi osobowymi, adresem, datą i wyszczególnioną kwotą,

• podajemy to samo imię na deklaracji jak i na kopercie, czy na poleceniu przelewu w banku, żeby była jasność kto jest płatnikiem,

• druk wypełniamy czytelnym pismem,

• jeżeli podczas pandemii ktoś dokonał wpłat na konto parafii, można po wypełnieniu deklaracji uznać to za datek w formie gift aid a tym samym pozyskać dodatkowe 25% od tej kwoty dla parafii (ma moc działania wstecz).

• Parafia w czasie COVID19.

Informacje odnośnie zasad sanitarnych w czasie pandemii można znaleźć tutaj:

​​Kochani Parafianie i Goście,

życzę Wam Błogosławionej Niedzieli i Dobrego Tygodnia.