2.10-9.10.2022

XXVII Niedziela Zwykła

• Dzisiaj  świętujemy XXVII Niedzielę zwykłą w ciągu roku.

• We wtorek 4 października obchodzimy wspomnienie sw. Franciszka z Asyżu.

• W środę 5 października obchodzimy wspomnienie sw. Faustyny.

• W piątek 7 października obchodzimy wspomnienie NMP Różańcowej.

• W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

• W  październiku zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej od wtorku do soboty o 17:30.

• Przygotowanie do bierzmowania. Rozpoczynamy w naszej parafii spotkania dla młodzieży. Zapraszam wszystkich, zwłaszcza tych którzy chcą przygotowywać się do bierzmowania, terminy najbliższych spotkań: 25 września, 23 października, 6 listopada. Niedziela, 15:00 Eucharystia i potem spotkanie.

• Grupa "spotkań małżeńskich" zaprasza na rekolekcje dla małżeństw, które odbędą się w Honiton w dniach 25-27/11/2022. Są skierowane do małżeństw z różnym bagażem doświadczeń. Szczegóły na plakacie na fr parafialnym.

• Dziękuję tym z naszej Wspólnoty, którzy troszczą się o nasz dom: za wszelkie prace remontowe i za sprzątanie kościoła. Zapraszam do wspólnego sprzątania naszej świątyni w każdy piątek po wieczornej Mszy świętej.

• W Bristolu działa grupa Anonimowych Alkoholików, która dzięki programowi 12 kroków pomaga wyjść z nałogu oraz daję grupę wsparcia po wyjściu. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 18:00 i niedzielę  o godz. 17:00 w sali św. Jana Pawła II (2 Arley Hill). Telefon kontaktowy 02074038520.

• Odszedł do wieczności śp. Tadeusz Skóra, Msza żałobna w jego intencji odbędzie się 4 października, we wtorek o 17:00 w naszym kościele. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

• FINANSE

Taca z ostatniej niedzieli: £1120

​​Kochani Parafianie i Goście,

życzę Wam Błogosławionej Niedzieli i Dobrego Tygodnia.

MSZE ŚWIĘTE W NASZYM KOŚCIELE

wtorek, środa, czwartek, piątek: 19.00

ŚWIĘTOWANIE DNIA PAŃSKIEGO:

sobota: 19.00 niedziela: 10.00 (transmisja online na https://www.facebook.com/ParafiaBristol) , 12.30, 15.00

Zachęcamy do korzystania ze wsparcia w formie GIFTAID,

deklaracja do pobrania w kancelarii parafialnej. Przypominamy, że:

• raz podpisana deklaracja obowiązuje długi czas, jakiekolwiek zmiany nazwiska czy adresu należy zgłaszać do księdza jak również rezygnację z jakichkolwiek powodów (powód nie musi być argumentowany, wystarczy krótka notatka przekazana do biura parafii),

• nie trzeba deklarować kwoty, jest pełna dobrowolność, wysokość wpłaty może ulegać zmianom wedle upodobań, tak samo ich częstotliwość,

• preferowana częstotliwość regularnych wpłat w formie standing order - z rachunków bankowych - to raz na miesiąc (ułatwia księgowanie), ale obowiązuje tu pełna dobrowolność (tydzień, miesiąc, kwartał -do wyboru na formularzu)

• jeśli datki przekazane są na tacę (kwota dowolna) powinny być one umieszczone w zaklejonej kopercie z podanymi danymi osobowymi, adresem, datą i wyszczególnioną kwotą,

• podajemy to samo imię na deklaracji jak i na kopercie, czy na poleceniu przelewu w banku, żeby była jasność kto jest płatnikiem,

• druk wypełniamy czytelnym pismem,

• jeżeli podczas pandemii ktoś dokonał wpłat na konto parafii, można po wypełnieniu deklaracji uznać to za datek w formie gift aid a tym samym pozyskać dodatkowe 25% od tej kwoty dla parafii (ma moc działania wstecz).

• Parafia w czasie COVID19.

Informacje odnośnie zasad sanitarnych w czasie pandemii można znaleźć tutaj: